Haaland zapewnił Borussii Dortmund wygraną w końcówce meczu! Jubileusz Piszczka, Kownacki na ławce [WIDEO]

YT
Fortuna Düsseldorf przegrała z Borussią Dortmund 0:1 (0:0) w meczu 31. kolejki Bundesligi. Było to 250. spotkanie Łukasza Piszczka na boiskach niemieckiej ekstraklasy w barwach BVB.
Goście przystąpili do starcia jako murowani faworyci, którzy mieli zdobyć komplet punktów. Choć przez większość meczu posiadali piłkę, bardzo długo nie potrafili prawidłowo wbić jej do bramki gospodarzy.
Co prawda, dwadzieścia minut po przerwie znalazła się ona w siatce po uderzeniu Raphaela Guerreiro, ale sędzia anulował to trafienie. Arbiter dopatrzył się zagrania ręką.
Ostatecznie Borussia Dortmund wygrała 1:0. Tuż przed końcem spotkania bramkarza gospodarzy pokonał Erling Haaland, który pojawił się na boisku w drugiej połowie.
W barwach BVB jako kapitan drużyny zagrał Łukasz Piszczek. Był to 250. mecz Polaka w koszulce klubu z Dortmundu na boiskach Bundesligi.
W zespole gospodarzy całe spotkanie na ławce przesiedział Dawid Kownacki.