Hajto nie gryzł się w język po meczu z Belgią. Skrytykował praktyki obowiązujące w kadrze Michniewicza

Hajto nie gryzł się w język po meczu z Belgią. Skrytykował praktyki obowiązujące w kadrze Michniewicza
Paweł Andrachiewicz/Pressfocus
Autor: Adam Nowacki 9 cze 2022 | 09:06
Tomasz Hajto, były reprezentant Polski zabrał głos po meczu biało-czerwonych z reprezentacją Belgii, który nasza kadra przegrała aż 1:6. Ekspert Polsatu Sport w pomeczowym studiu nie gryzł się w język.
Hajto wypowiedział się m.in. na temat gry Piotra Zielińskiego.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Zieliński był widoczny przy bramce na 1:0 i na tym jest koniec. Przykre to i bolesne, mało rozumiem z jego wypowiedzi po meczu. Oczekuję od tak doświadczonego piłkarza, że jakąś informację do kibiców przekaże, a nie slogany "musimy usiąść i porozmawiać" - stwierdził były reprezentant Polski.
Ekspert Polsatu Sport zwrócił też uwagę na pewne praktyki obowiązujące obecnie w kadrze, które jego zdaniem nie wpływają dobrze na zespół.
- Przede wszystkim musimy zacząć biegać przez 90 minut. Wolne, wesela, wyjazdy - trochę za dużo tego jest. Słuchanie jaka fantastyczna jest ta atmosfera? Ja nie chcę fajnej atmosfery, chcę wyników - dodał Hajto.
49-latek uważa, że przed podopiecznymi Czesława Michniewicza naprawdę sporo pracy.
- To nie jest porażka z rewelacyjnym zespołem 0:1, tylko to jest 1:6 w drugiej połowie z przypadkowo zebranymi ludźmi. Tu nie ma "trochę" do poprawy - podsumował.
Już w najbliższa sobotę reprezentacja Polski w kolejnym meczu Ligi Narodów zmierzy się z Holandią. Trzy dni później w Warszawie ponownie zagra z Belgią.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Polsat Sport

Dyskusja 42