Hat-trick Viniciusa, popis Karima Benzemy! Real Madryt zdemolował rywali [WIDEO]

Real Madryt nie miał litości w starciu z Levante. "Los Blancos" w pięknym stylu wygrali 6:0, pieczętując spadek rywali.
Przed pierwszym gwizdkiem piłkarze gości ustawili szpaler Realowi. W ten sposób uhonorowano nowych mistrzów Hiszpanii.
"Królewscy" szybko zabrali się dziś do pracy. W 12. minucie Ferland Mendy trafił do siatki, kończąc efektowny kontratak Realu Madryt.
Po chwili mogło być już 2:0 dla gospodarzy. Fede Valverde odnalazł się w polu karnym, ale oddał strzał w słupek. Prowadzenie w 19. minucie podwyższył niezawodny Karim Benzema. Był to już 27. gol Francuza w tym sezonie ligowym. Jest on oczywiście liderem klasyfikacji strzelców w Hiszpanii.
Real poszedł za ciosem. W 34. minucie do siatki trafił znakomicie dysponowany w ostatnich tygodniach Rodrygo, który wykorzystał podanie Luki Modricia. O sporym pechu mógł dziś za to mówić Valverde. Jeszcze przed przerwą Urugwajczyk huknął w poprzeczkę. W 45. minucie na listę strzelców wpisał się za to Vinicius Junior. Znów kluczowe podanie w akcji zanotował Modrić.
W 68. minucie znów klasę pokazał duet Vinicius-Benzema. Ten pierwszy skompletował dublet, wykorzystując efektowną asystę Francuza. Zagranie "dziewiątki" Realu było ozdobą tego spotkania.
W 83. minucie Vinicius po raz trzeci trafił do siatki, ustalając wynik meczu. Był to pierwszy hat-trick Brazylijczyka w barwach Realu.
Po porażce Levante nie ma już nawet matematycznych szans na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Adam Kłos12 May 2022 · 23:18