Hulk pokazał moc. Dwa fenomenalne gole z rzutów wolnych [WIDEO]

Hulk znów zademonstrował światu swoją niemal nadludzką siłę. Brazylijczyk zdobył dwie bramki z rzutów wolnych w jednym spotkaniu.
W trakcie kariery Hulk strzelił wiele goli po uderzeniach, w które włożył niesamowitą moc. Wczoraj o sile 36-latka przekonali się zawodnicy klubu Democrata SL.
Skrzydłowy Atletico Mineiro już w pierwszej połowie popisał się kapitalnym strzałem. Hulk przymierzył z rzutu wolnego, gdy piłka była oddalona od bramki o około 30 metrów.
Jeszcze przed przerwą Hulk skompletował dublet z rzutów wolnych. Tym razem były reprezentant Brazylii uderzył z bliższej odległości, posyłając piłkę prosto pod poprzeczkę.
Atletico Mineiro wygrało wczorajszy mecz 3:0. W sumie Hulk rozegrał już dla tego klubu 116 spotkań. Zanotował w nich 68 bramek i 19 asyst.
Adam Kłos09 Feb 2023 · 11:31
Źródło: Twitter