Hurkacz wyleciał z kortu. Niebezpiecznie wyglądający incydent podczas turnieju w Dubaju [WIDEO]

Twitter Screen
Hubert Hurkacz zagrał w ćwiecfinale turnieju z Ugo Humbertem. Podczas spotkania doszło do groźnego incydentu z udziałem Polaka.
Hubert Hurkacz wystąpił w spotkaniu ćwierćfinałowym turnieju ATP w Dubaju. Reprezentant biało-czerwonych zmierzył się z Ugo Humbertem.
W pierwszej odsłonie Polak odnotował jedno przełamanie i pokonał przeciwnika wynikiem 6:3. Podczas drugiego seta spotkanie było zdecydowanie bardziej wyrównane.
Na tablicy wyników widniał rezultat remisowy 6:6. W konsekwencji tenisiści zmierzyli się w tie-breaku, podczas którego miała miejsce groźnie wyglądająca sytuacja.
Do incydentu doszło w trakcie serwisu Hurkacza, gdy Humbert prowadził 2:1. Francuz posłał uderzenie blisko siatki. Polak zdążył dobiec do piłki i przebił ją na drugą stronę.
Ostatecznie reprezentant biało-czerwonych stracił kontrolę, przez co wypadł z kortu. 27-latek przeleciał przez ławkę, która znajdowała się w pobliżu placu gry i upadł na ziemię.
Finalnie Polak stracił punkt, a Humbert prowadził wynikiem 3:1. Ostatecznie Francuz wygrał tie-breaka i doprowadził do remisu w setach.