Iga Świątek odpadła z Australian Open! Rywalka była bezlitosna [WIDEO]

Screen Twitter
Autor: Hubert Kowalczyk 27 sty 2022 | 12:30
Iga Świątek przegrała półfinał Australian Open. Polka okazała się gorsza od Amerykanki Danielle Rose Collins, przegrywając w dwóch setach - 4:6, 1:6.
Mecz rozpoczął się od dominacji ze strony Danielle Rose Collins. Amerykanka szybko przełamała Igę Świątek, wykorzystała jej podwójny błąd serwisowy. Chwilę później utrzymała swoje podanie i po kilku minutach prowadziła już 2:0 w pierwszym secie.
Niestety, na krótką przerwę Collins schodziła już z trzygemową przewagą. Świątek ponownie nie zdołała obronić serwisu i przegrywała 0:3.
Przełamanie serii Amerykanki nastąpiło dopiero po 21 minutach na korcie. Wówczas siódma rakieta rankingu WTA wygrała gema i doprowadziła do stanu 1:4.
To pociągnęło za sobą dobrą passę polskiej tenisistki. Chociaż Collins prowadziła już 5:2, Świątek okazała się lepsza w dwóch kolejnych gemach. Ostatecznie jednak to przedstawicielka USA zwyciężyła w pierwszym secie, którego wygrała 6:4.
Drugi set również oznaczał zły start w wykonaniu Igi Świątek. Polka nie potrafiła utrzymać swojego podania ani odpowiedzieć na serwis Amerykanki. Po kilkunastu minutach było już 0:4.
Ostatecznie Świątek było stać tylko na wygranie jednego gema. Drugi set zakończył się jej porażką 1:6.
W finale Amerykanka zmierzy się z Ashleigh Barty, która swoje spotkanie wygrała 2-0. Finał kobiecego Australian Open zaplanowano na 29 stycznia.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI