Gigantyczny sukces ekipy polskich esportowców. De Gea zaczepił Miedwiediewa po zwycięstwie

Gigantyczny sukces ekipy polskich esportowców. De Gea zaczepił Miedwiediewa po zwycięstwie
Paul Chesterton/Pressfocus
Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja turnieju IEM w Katowicach. Do fazy grupowej w grze Counter Strike awansowała drużyna Rebels Gaming, w której skład wchodzą sami Polacy.
W świat esportu wkroczył niedawno David de Gea. W ostatnim czasie hiszpański bramkarz ma sporo wolnego czasu, ponieważ od lipca jest wolnym zawodnikiem.
Dalsza część tekstu pod wideo
Były gracz Manchesteru United postanowił stworzyć Rebels Gaming. W składzie znaleźli się zawodnicy z Polski.
David de Gea w meczu Manchester United - Brighton
SPP / pressfocus
Ekipę tworzą Mariusz "Casey" Jarząb, Patryk "Olimp" Woźniak, Rafał sNx" Snopek, Alan "Flayy" Krupa, Kamil "Kisserek" Banak i Grzegorz "Szpero" Dziamałek. Wszyscy są profesjonalistami w grze Counter Strike.
Rebels Gaming rywalizowało o awans na IEM Katowice z zespołem M80, której współwłaścicielem jest Daniił Miedwiediew, topowy tenisista i finalista ostatniej edycji Australian Open. Ekipa stworzona przez Davida de Geę wygrała mapy Nuke i Vertigo, dzięki czemu zapewniła sobie udział w prestiżowej imprezie.
- Mam nadzieję, że nadal jesteśmy przyjaciółmi, Daniił. Jestem tak dumny z zespołu - podsumował De Gea w mediach społecznościowych.
Hiszpan raczej nie spieszy się z powrotem na murawę. Media informowały, że golkiper otrzymał niedawno ofertę dołączenia do Nottingham Forest, ale ją odrzucił. Szerzej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
David de Gea w meczu Manchester United - Brighton
Conor Molloy/News Images / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos02 Feb · 22:33
Źródło: Twitter

Przeczytaj również