Kibic wyśmiał kierowcę Formuły 1. Oburzająca reakcja sportowca [WIDEO]

Twitter Screen
Po zakończeniu Grand Prix Australii Lando Norris wdał się w zaskakującą interakcję z kibicem. Reakcja kierowcy na słowa widza była dużym zaskoczeniem.
W niedzielę odbył się trzeci wyścig aktualnego sezonu Formuły 1. Kierowcy rywalizowali na torze w Melbourne podczas Grand Prix Australii.
Sensacyjnym zwycięzcą zmagań został Carlos Sainz. Tuż za jego plecami uplasował się Charles Leclerc. Trzecie miejsce zajął reprezentant Wielkiej Brytanii, Lando Norris.
Brytyjczyk po raz 14. w karierze stanął na podium. Mimo to 24-latek nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa, o czym postanowił przypomnieć mu jeden z kibiców.
Tuz po zakończeniu Grand Prix Australii fan obecny na trybunach wyśmiał Norrisa. Reakcja kierowcy na słowa widza była dużym zaskoczeniem.
- Kiedy wygrasz wyścig, Lando? - wykrzyczał kibic.
Norris spojrzał na kibica i pokazał mu środkowy palec. Całe zajście zostało udokumentowane i natychmiastowo obiegło social media.
W trwającym sezonie Norris zgromadził 27 punktów. Brytyjczyk zajmuje szóste miejsce w klasyfikacji generalnej Formuły 1.