Kosmiczna wymiana w tenisie stołowym. Heroiczna walka uchroniła zawodnika przed utratą seta [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie turnieju WTT Champions we Frankfurcie doszło do niesamowitej wymiany w tenisie stołowym. Zawodnicy walczyli o punkt przez prawie pół minuty.
Obecnie we Frankfurcie trwają rozgrywki WTT Champions w tenisie stołowym. O wygraną w turnieju powalczą zawodnicy z całego świata.
W poniedziałek podczas jednego z meczów 1/16 finału doszło rywalizacji pomiędzy reprezentantami Francji. Stawiany w roli faworyta Felix Lebrun zmierzył się z Simonem Gauzym.
Podczas drugiego seta, zawodnicy wdali się w niesamowitą wymianę. Widowiskowa akcja miała miejsce, gdy Lebrun prowadził 10:7 i miał piłkę setową.
Obaj Francuzi posyłali liczne ataki, co chwilę zmieniając tempo gry. Dynamiczna wymiana zakończyła się dopiero po 25 sekundach od serwisu Gauzy’ego.
Ostatecznie Gauzy zdołał się wybronić i zdobył punkt. Mimo to set zakończył się zwycięstwem Lebruna 11:8.
Podczas francuskiej rywalizacji kibice mogli obejrzeć aż pięć setów. Końcowo Lebrun pokonał Gauzy’ego 3:2.
Felix Lebrun zmierzy się w 1/8 finału niemieckiego turnieju z Dangiem Qiu. Spotkanie zostanie rozegrane 2 listopada o 20:10.
Filip Węglicki01 Nov 2023 · 13:48
Źródło: Eurosport