Najman zabrał głos ws. starcia z Bońkiem. Przekazał nowe informacje

Najman zabrał głos ws. starcia z Bońkiem. Przekazał nowe informacje
Marcin Kądziołka / własne
Marcin Najman przerwał ciszę medialną i wypowiedział się o konfrontacji ze Zbigniewem Bońkiem. Freakfighter podał nowe szczegóły dotyczące starcia.
W grudniu ubiegłego roku pojawiły się pierwsze informacje o pojedynku Marcina Najmana ze Zbigniewem Bońkiem. Panowie ustalili szczegóły starcia i mogłoby się wydawać, że konfrontacja między nimi jest niemalże pewna.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wspomniane spotkanie miałoby odbyć się w rywalizacji speedrowerowej. Mimo wstępnych ustaleń, temat głośnego starcia ucichł.
Niedawno freakfighter przerwał ciszę medialną i wypowiedział się o konfrontacji z byłym prezesem PZPN. Najman zabrał głos podczas wywiadu z portalem WP Sportowe Fakty.
45-latek ujawnił, że przechodzi rekonwalescencję po kontuzji, przez co na chwilę obecną nie jest w stanie przystąpić do starcia. Zawodnik nabawił się urazu w trakcie porażki z Jackiem Murańskim na Clout MMA 4.
Najman dodał, że podczas konfrontacji będą obecni dwaj polscy sportowcy. Obok toru pojawią się żużlowiec, Sławomir Drabik, oraz mistrz świata organizacji WBC w wadze bridger, Łukasz Różański.
- Faktycznie w przestrzeni medialnej nie pokazywały się ostatnio żadne nowe informacje w tej kwestii, natomiast wszystko jest aktualne. Ma tam z nami pojechać Sławek Drabik i Łukasz Różański, który w międzyczasie dostał bardzo ważną walkę o mistrzostwo świata. Ja z kolei mam rekonwalescencję po trudnej kontuzji, musiałem przejść operację - zaczął Najman.
Freakfighter przekazał, że jego konfrontacja z Bońkiem opóźni się w czasie. Mimo to, starcie odbędzie się jeszcze w tym roku.
- Ze względów obiektywnych, odsunie nam się to troszeczkę w czasie. Na pewno w tym roku do tego pojedynku dojdzie. Na pewno - dodał 45-latek.
Najman zbudował niefortunną passę pięciu porażek z rzędu w organizacji Clout MMA. We freakfightach legitymuje się rekordem 10 przegranych i pięciu zwycięstw.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki24 Apr · 08:13
Źródło: WP Sportowe Fakty

Przeczytaj również