"Pierwsze zwycięstwo". Dawid Kubacki przekazał budujące informacje o stanie zdrowia swojej żony

"Pierwsze zwycięstwo". Dawid Kubacki przekazał budujące informacje o stanie zdrowia swojej żony
Vid Ponikvar / Press Focus
Dawid Kubacki przekazał najnowsze informacje na temat stanu zdrowia swojej żony, Marty. Skoczek przekazał, że sytuacja partnerki z dnia na dzień jest lepsza.
Dawid Kubacki wycofał się z dalszych występów w trwającym Pucharze Świata. Powodem takiej decyzji była poważna choroba żony skoczka, o której informowaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Lider naszej kadry stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoją partnerką. Teraz 33-latek przekazał dobre wieści na temat stanu zdrowia Marty.
- Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony - napisał na Instragramie.
- Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - podkreślił skoczek.
Reprezentacyjni koledzy Kubackiego zmierzą się dziś w konkursie drużynowym w Lahti. Początek zawodów przewidziano na 16:15.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk25 Mar 2023 · 13:34
Źródło: Instagram

Przeczytaj również