Szaleństwo w słynnym Super Bowl! Ten finał przejdzie do historii, zadecydowała dogrywka [WIDEO]

Twitter Screen
Znamy zwycięzców 58. edycji Super Bowl! Mistrzem NFL została drużyna Kansas City Chiefs, która pokonała San Francisco 49ers 25:22.
Zakończyły się zmagania w tegorocznym sezonie najlepszej ligi świata futbolu amerykańskiego, NFL. Podczas wielkiego finału, Super Bowl, Kansas City Chiefs zmierzyli się San Francisco 49ers.
Rywalizacja była powtórką Super Bowl sprzed czterech lat. Wówczas drużyna z Missouri pokonała przeciwników 30:21.
Jak się okazuje, historia zatoczyła koło. Kansas City Chiefs ponownie rozprawili się z rywalami, jednak początkowo mieli ogromne problemy. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej odsłonie zawodnicy 49ers wzięli się do pracy i wygrali 10:3.
Travis Kelce z pucharem
W trzeciej części futboliści z Missouri odrobili straty zdobywając 10 punktów, dzięki czemu prowadzili 13:10. Decydująca odsłona zakończyła się wynikiem 9:6 na korzyść zespołu z San Francisco.
Ostatecznie po czterech kwartach na tablicy wyników widniał rezultat remisowy 19:19. Doszło do dogrywki, w której zawodnicy z Kansas pokonali przeciwników 6:3 triumfując w całym meczu 25:22.
Tym samym Kansas City Chiefs jako pierwsza drużyna od 2005 roku obroniła tytuł. W ubiegłym roku zespół pokonał Philadelphię Eagles 38:35. MVP finału ponownie został Patrick Mahomes. Amerykanin zdobył wspomniane wyróżnienie po raz trzeci w karierze.
W przerwie meczu miał miejsce koncert amerykańskiego muzyka, Ushera. Show z udziałem 45-latka robiło ogromne wrażenie. W poprzednich latach podczas Super Bowl występowali m.in. Rihanna, Beyonce czy Jay-Z.