Szablistki przegrały swoją szansę, zabrakło dwóch trafień

Szablistki przegrały swoją szansę, zabrakło dwóch trafień
YouTube
Polskie szablistki po emocjonującym pojedynku z Amerykankami przegrały awans do strefy medalowej. Zabrakło dwóch trafień.












Źródło: własne

Dyskusja

Przeczytaj również