Inter Mediolan lepszy od Cagliari. Gol Lukaku w 21. sekundzie, grał Walukiewicz [WIDEO]

Marco Canoniero / shutterstock.com
Inter Mediolan pokonał u siebie Cagliari Calcio 4:1 (2:0) w trzecim wtorkowym spotkaniu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Włoch.
Na Stadio Giuseppe Meazza w podstawowym składzie gości wystąpił Sebastian Walukiewicz. Polak zaliczył pełne zawody.
Prowadzenie gospodarzom zapewnił już w pierwszej minucie płaskim strzałem z pola karnego Romelu Lukaku. Belg trafił do siatki rywali w 21. sekundzie gry!
Dwadzieścia minut później podwyższył z bliska Borja Valero. Cztery minut po zmianie stron Lukaku po raz drugi wpisał się na listę strzelców, tym razem efektownym uderzeniem głową w krótki róg. Drugą asystę w tym spotkaniu zaliczył przy tym trafieniu Nicolo Barella.
W 72. minucie na listę strzelców wpisał się Christian Oliva, ale osiem minut później przyjezdnych pogrążył jeszcze strzałem głową Andrea Ranocchia. "Nerazzurri" zagrają w ćwierćfinale ze zwycięzcą konfrontacji Atalanty Bergamo z Fiorentiną.