Inter strzelił dwa gole w trzech pierwszych minutach! Niesamowity start i triumf "Nerazzurrich" [WIDEO]

Inter odniósł kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Ekipa Simone Inzaghiego pokonała Atalantę 3:2.
Inter objął prowadzenie w 1. minucie. Romelu Lukaku otrzymał podanie od Lautaro Martineza, minął bramkarza Atalanty i pewnie wykończył całą akcję.
W 3. minucie Inter prowadził już 2:0. Najpierw Marco Sportiello obronił mocny strzał Federico Dimarco, ale nie miał już nic do powiedzenia przy skutecznej dobitce Nicolo Barelli.
Mediolańczycy szukali kolejnych trafień. Po kwadransie Sportiello zatrzymał Di Marco. Golkiper poradził sobie też z uderzeniem Danilo D'Ambrosio. Dobrej sytuacji nie wykorzystał później Hakan Calhanoglu.
W końcu nastąpiło przebudzenie Atalanty. W 36. minucie Mario Pasalić pokonał Andre Onanę. Do przerwy Inter prowadził różnicą tylko jednej bramki.
W 52. minucie Lautaro Martinez otrzymał doskonałą centrę z prawego skrzydła. Argentyńczyk nie trafił jednak czysto w piłkę. Po godzinie gry Sportiello sparował piłkę po bardzo mocnej próbie Calhanoglu.
W 77. minucie Lautaro dopiął swego i trafił do siatki. Mistrz świata zdobył w tym sezonie ligowym już 21 bramek, o dwie mniej od Victora Osimhena, który przewodzi klasyfikacji strzelców Serie A.
W doliczonym czasie wynik ustalił Luis Muriel. Inter ostatecznie pokonał Atalantę 3:2. Mediolańczycy zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli, a "La Dea" jest piąta.
Adam Kłos27 May 2023 · 22:38