Inter wyszarpał zwycięstwo z beniaminkiem! Dublet Lautaro Martineza, fenomenalny gol Okereke [WIDEO]

Inter męczył się w spotkaniu 20. kolejki Serie A. Finalnie mediolańczycy zdołali pokonać Cremonese 2:1.
Mecz rozpoczął się w fantastyczny sposób dla gospodarzy. Już w 11. minucie David Okereke strzelił pięknego gola na 1:0 dla Cremonse.
Dziesięć minut później nastąpiła odpowiedź gości z Mediolanu. Najpier Marco Carnesecchi obronił strzał Edina Dżeko, ale później nie miał nic do powiedzenia przy dobitce Lautaro Martineza. Argentyńczyk zdobył dziesiątą bramkę w tym sezonie ligowym.
W kolejnych minutach Inter szukał okazji na zdobycie drugiej bramki. Carnesecchi dwoił się i troił, aby powstrzymywać Dżeko i Martineza.
"Nerazzurri" przez długi okres bili głową w mur. Dopiero w 65. minucie po raz kolejny błysnął Lautaro. Mistrz świata skompletował dublet, dając mediolańczykom prowadzenie.
Po golu piłkarze Interu oddali inicjatywę rywalom, co mogło się zemścić. W 81. minucie Cyriel Dessers huknął w boczną siatkę.
Ostatecznie Inter wygrał i zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli. Cremonese jest ostatnie.
Adam Kłos28 Jan 2023 · 19:52