Jagiellonia Białystok. Piotr Nowak niezadowolony po meczu z Legią Warszawa. "Powinniśmy grać mądrzej"

Piotr Nowak niezadowolony po meczu z Legią Warszawa. "Powinniśmy grać mądrzej"
Michal Kosc/Pressfocus
Jagiellonia Białystok zremisowała wczoraj 2:2 z Legią Warszawa. Piotr Nowak nie był w pełni zadowolony z postawy swoich podopiecznych.
"Jaga" była bliska zgarnięcia kompletu punktów w starciu z ustępującymi mistrzami Polski. Podopieczni Nowaka dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, jednak gol Tomasa Pekharta i samobój Michała Pazdana sprawił, że białostoczanie zgarnęli tylko jeden punkt.
Dalsza część tekstu pod wideo
- W drugiej połowie mecz się otworzył, było więcej sytuacji i można tu nas ocenić pozytywnie pod względem kreowania. Był pomysł na grę i zaangażowanie. Nie jestem jednak zadowolony, bo powinniśmy grać mądrzej - podkreślił Piotr Nowak na pomeczowej konferencji prasowej.
Trener podkreślił, że ważna jest poprawa, jeśli chodzi o grę w końcówkach spotkań. Już przy okazji meczu ze Śląskiem Wrocław Jagiellonia w końcowych minutach wypuściła zwycięstwo z rąk.
- Trzeba mieć z tyłu głowy, że gramy do końca. Nie może być tak, że tylko wybijamy i wybijamy. Nie da się odpoczywać bez piłki. Trzeba będzie to poprawić w przyszłym sezonie - podkreślił Nowak.
W ostatniej kolejce Ekstraklasy białostoczanie zmierzą się z Górnikiem Łęczna. Spotkanie odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 17:30.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos14 May 2022 · 09:26
Źródło: WP Sportowe Fakty

Przeczytaj również