Jagiellonia Białystok wygrała sparing z drużyną z czeskiej ekstraklasy

MediaPictures.pl/Shutterstock
W meczu sparingowym rozegranym w Belek Jagiellonia Białystok pokonała czeski zespół FC Slovan Liberec 3:1. Wicemistrzowie Polski przebywają w Turcji na zgrupowaniu.
Pierwszego gola dla Jagiellonii strzelił Ivan Runje po strzale głową. Asystę zaliczył Marko Poletanović. Przed przerwą prowadzenie podwyższył Mile Savković, trafiając do siatki z kilku metrów po zagraniu Zorana Arsenicia.
Po godzinie gry Slovan strzelił gola kontaktowego. Białostoczanie odpowiedzieli w 78. minucie za sprawą Patryka Klimali. Napastnik wykorzystał sytuację sam na sam.

Slovan Liberec to ósma drużyna czeskiej ekstraklasy.