Jagiellonia uratowała remis z Podbeskidziem. Duże emocje w Białymstoku

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 11 wrz 2020 | 19:55
Emocjonujący mecz na początek trzeciej kolejki Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2.
Mecz lepiej zaczęli goście. W 18. minucie Biliński znalazł się przed Steinborsem i płaskim strzałem wbił piłkę do bramki.
Jagiellonia miała swoje szanse. Dwukrotnie do zdobycia bramki zabrakło jej centymetrów - najpierw Pospisil trafił w słupek, później Puljić obił poprzeczkę.
Beniaminek Ekstraklasy podwyższył prowadzenie dwadzieścia minut zdobyciu pierwszej bramki. Dobrze z rzutu rożnego dośrodkował Sierpina, do piłki doszedł Rzuchowski i mocnym strzałem głową skierował ją do siatki.
Jagiellonia przebudziła się po przerwie. I to jak - straty odrobiła w trzy minuty! Najpierw do bramki trafił Puljić, który wykończył dośrodkowanie Makuszewskiego. Chwilę później wyrównał Imaz, który dobrze zamknął dośrodkowanie Olszewskiego.
Do końca gry wynik się nie zmienił. Jagiellonia po trzech kolejkach ma na koncie pięć punktów, beniaminek z Bielska-Białej - dwa.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 3

11 wrz 2020 | 19:58
0
trochę nie trafiony tytuł który wprowadza w błąd bo podbeskidzie nie istniało 2 sytuacje 2 bramki i to oni ratowali remis za wszelką cenę ....
12 wrz 2020 | 15:29
0
Hmmm jak Podbeskidzie nie istniało, to ciekawe co się stało z Jagą, która oddała mniej celnych strzałów.
12 wrz 2020 | 18:54
0
Żałuje,ze nie oglądałem.
Wszedzie, dosłownie wszedzie mówi się, ze Jaga powinna wygrać ten mecz conajmniej dwiema bramkami. Mówi się o niefarcie Jagi i szczęściu Podbeskidzia, wiec ciesz się z wyniku jak wasz trener.
Jaga ma 30 % nowego wystawianego zespołu. Mnie nie dziwi gra.
Za miesiąc powinno być lepiej. Jeszcze oba zespoły się spotkają i wtedy pogadamy kto istnieje.