Jak on to zmieścił?! Cudowny gol Wayne'a Rooneya! A Zlatan Ibrahimović strzelił w stylu Panenki [WIDEO]

lev radin/Shutterstock
Los Angeles Galaxy pokonał u siebie Portland Timbers 2:1 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dwie bramki były autorstwem Zlatana Ibrahimovicia. W meczu DC United z Orlando City kapitalnym strzałem popisał się Wayne Rooney.
Szwed otworzył wynik w 33. minucie. Doświadczony napastnik wykorzystał rzut karny. Tuż przed przerwą przyjezdni zdołali odpowiedzieć. Do remisu doprowadził Jeremy Ebobisse. O zwycięstwie Galaxy przesądziła kolejna "11". W 66. minucie do piłki ustawionej na "wapnie" ponownie podszedł "Ibra" i tym razem też zachował zimną krew, wykonując jedenastkę w stylu Panenki i zapewniając wygraną swojej drużynie.
Doskonałym uderzeniem z rzutu wolnego w meczu DC United popisał się Wayne Rooney. Były napastnik Manchesteru United podwyższył prowadzenie swojej drużyny, która ostatecznie wygrała z Orlando City 2:1.
Jakub Kreśliński01 Apr 2019 · 09:04