OD 15:00
Obejrzyj w
Pogadajmy o piłce
Subskrybuj
  • Zbigniew Boniek gościem specjalnym "Pogadajmy o piłce"

Były kadrowicz ostrzega Lecha Poznań. "Czeka ich bardzo trudna przeprawa, najtrudniejszy rywal"

Były kadrowicz ostrzega Lecha Poznań. "Czeka ich bardzo trudna przeprawa, najtrudniejszy rywal"
Tomasz Kudala
Autor: Kamil Kobielski 04 Lip 2022 | 09:51
We wtorek Lech Poznań rozpocznie swoją przygodę w el. Ligi Mistrzów. "Kolejorz" w pierwszej rundzie zagra u siebie z Karabachem Agdam. Na temat rywala polskiej drużyny porozmawialiśmy z Jakubem Rzeźniczakiem, piłkarzem Wisły Płock, a w przeszłości Legii Warszawa i azerskiego klubu.
Kilka tygodni temu Lech Poznań poznał swojego pierwszego przeciwnika na swojej drodze w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Na przeszkodzie mistrza Polski w drodze do Champions League stanie wieloletni uczestnik europejskich pucharów - Karabach Agdam.
Dalsza część tekstu pod wideo
Czy w takim razie podopieczni Johna van den Broma stoją na straconej pozycji? Zdaniem Jakuba Rzeźniczaka, zawodnika azerskiego klubu w latach 2017-2019, losowanie nie było łaskawe dla polskiej drużyny.
- Myślę, że Lech trafił na najtrudniejszego z tych możliwych rywali, którzy byli dostępni w tym losowaniu. Ja pomyślałem, że nie miał szczęścia w losowaniu, mógł wylosować dużo lepiej. Czeka ich bardzo trudna przeprawa już w tej pierwszej rundzie - ocenił Rzeźniczak w "Sportowym Poranku" na kanale Meczyki (YouTube).
- Ale jeśli Lech myśli o tym, żeby grać w fazie grupowej Ligi Mistrzów, Ligi Europy albo Ligi Konferencji, to nie może bać się również takiej drużyny jak Karabach Agdam - dodał.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne

Dyskusja 1