Jan Bednarek z golem w Premier League! Trzecia bramka w tym sezonie! [WIDEO]

Jan Bednarek strzelił gola dla Southampton w ligowym meczu z Brendford. Jego drużyna wygrała 4:1.
Ostatnie dni to dla Bednarka prawdziwa huśtawka nastrojów. Polski obrońca w sobotę strzelił samobójczego gola w meczu ze Swansea w Pucharze Anglii. Na jego szczęście Southampton zdołał awansować do kolejnej rundy tych rozgrywek.
25-latek zrehabilitował się w Premier League. Wtorkowy mecz z Brentford zaczął z przytupem. Na listę strzelców wpisał się już w szóstej minucie.
Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował James Ward-Prowse, a Polak powalczył o nią w polu bramkowym i strącił do bramki.
Dla Bednarka to już trzeci gol w tym sezonie ligi angielskiej. Rozgrywa w niej piętnaste spotkanie. Jest też... najskuteczniejszym Polakiem w historii Premier League.
Brentford doprowadziło do wyrównania w 23. minucie. Do bramki trafił Vitaly Janelt.
Southampton odzyskało prowadzenie w 37. minucie za sprawą samobójczego gola Alvaro Fernandeza. Tuż po przerwie trzeciego gola dla "Świętych" wbił Armando Broja.
Goście w drugiej połowie mieli dużą przewagę, ale nic z niej nie wynikało. Następną bramkę zdobyli za to gracze Ralpha Hasenhuttla. W 70. minucie rezultat 4:1 ustaliłChe Adams.
Marcin Karbowski11 Jan 2022 · 20:59