Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Janowicz wrócił po półrocznej przerwie i odpadł w pierwszej rundzie turnieju w Hiszpanii

26 lip 2016 | 14:26 4
Źródło zdjęcia: Bryan Pollard/Shutterstock
Jerzy Janowicz wrócił na korty po półrocznej przerwie spowodowanej urazem, ale ni był to powrót udany. Polak po zaciętym spotkaniu przegrał z Lucą Vannim - 6:2, 6:7(3), 5:7 - i odpadł już w pierwszej rundzie turnieju tenisowego w Segowii w Hiszpanii.

Nasz zawodnik znakomicie rozpoczął pojedynek z Włochem. Pierwszego seta wygrał pewnie, rywalowi oddał tylko dwa gemy, ale były to dobre złego początki.

Kolejną odsłonę zaczął jeszcze całkiem nieźle, prowadzenie 4:3. Od tego momentu jednak to przeciwnik zaczął grać coraz solidniej i wygrywać kolejne wymiany. Drugą partię wygrał w tie breaku.

W trzecim secie polski tenisista przegrywał już 1:4. Ostatecznie zmniejszył jedynie nieco rozmiary porażki - 5:7.

Jerzy Janowicz przegrał z Lucą Vannim i pożegnał się z turniejem tenisowym w Hiszpanii już w pierwszej rundzie.

+1
Na IO też pewnie nie będzie rewelacji w singlu. Ale nie ma co się dziwić, jak on trochę ponad miesiąc ma rakietę w ręce.
26 lip 2016 | 15:00
0
Woli cs'sro niż penisa..przepraszam tenisa.

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!