Jest chętny na usługi Edena Hazarda. Belg bliski kluczowej decyzji ws. przyszłości

Jest chętny na usługi Edena Hazarda. Belg bliski kluczowej decyzji ws. przyszłości
Pressinphoto/Pressfocus
Autor:Maciej Pietrasik09 Sie 2023 | 09:59
Eden Hazard z końcem sezonu 2022/2023 rozstał się z Realem Madryt. Belg wciąż pozostaje na bezrobociu. Okazuje się, że ma ofertę z ojczyzny. O szczegółach informuje "Marca".
Choć skrzydłowy ma dopiero 32 lata, to wiele wskazuje na to, że nie zobaczymy go już na światowych boiskach. Piłkarz przystał na rozwiązanie kontraktu z Realem Madryt o rok wcześniej niż pierwotnie zakładano.
Dalsza część tekstu pod wideo
Od tego czasu pozostaje bez klubu. Łączono go między innymi z transferem do Major League Soccer, ale ostatecznie Belg nie zdecydował się na wyjazd do Ameryki Północnej.
Niewiele wskazuje też na to, aby mógł trafić do Arabii Saudyjskiej. Tamtejsi szejkowie kusili wiele gwiazd, lecz w przypadku Hazarda nie było słychać zbyt wiele o możliwej grze na Bliskim Wschodzie.
"Marca" twierdzi, że piłkarz ma obecnie tylko jedną oficjalną ofertę. Pochodzi ona z ojczyzny. Sprowadzeniem zawodnika zainteresowane jest belgijskie Westerlo.
Hazard nie zamierza jednak przyjmować tej propozycji. Obecnie wszystko wskazuje na to, że 32-latek wkrótce oficjalnie ogłosi zakończenie piłkarskiej kariery.
Po nieudanym mundialu w Katarze Belg definitywnie pożegnał się już z kadrą narodową. Teraz miałby w ogóle skończyć przygodę z futbolem, choć teoretycznie mógłby grać nawet przez kilka sezonów.
Źródło: Marca

Dyskusja 0