Jest konkret od Tymoteusza Puchacza. Polak przyczynił się do zwycięstwa Kaiserslautern

Marcin Karczewski/Pressfocus
Tymoteusz Puchacz zaliczył kolejny występ w barwach 1. FC Kaiserslautern. Tym razem przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny.
Puchacz trafił do Kaiserslautern przed tym sezonem. Niemiecki drugoligowiec wypożyczył go na rok z Unionu Berlin.
Polak na początku sezonu nie ma pewnego miejsca w składzie. W pierwszej kolejce przeciwko Sankt Pauli (1:2) wszedł do gry dopiero na ostatnie pół godziny. W drugiej serii przeciwko Schalke (0:3) zagrał od początku, lecz boisko opuścił jeszcze przed przerwą.
Dłużej Puchacz pograł dopiero w meczu Kaiserslautern z RW Koblenz w Pucharze Niemiec. Na boisku spędził 75 minut. Z dobrej strony pokazał się przy pierwszym golu dla swojej drużyny. Zaliczył asystę przy trafieniu Terrence'a Boyda w 19. minucie.
W sumie Kaiserslautern wygrało 5:0. Boyd dołożył jeszcze jednego gola, a poza nim na listę strzelców wpisali się Julian Niehues, Boris Tomiak i Kenny Prince Redondo.
Kolejny ligowy mecz Kaiserslautern rozegra w najbliższy piątek. Jego rywalem będzie Elversberg.
Marcin Karbowski13 Aug 2023 · 18:10
Źródło: twitter