NA ŻYWO
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Jest oficjalna oferta dla Giorgio Chielliniego. Wiadomo, w jakim klubie może kontynuować karierę

Jest oficjalna oferta dla Giorgio Chielliniego. Wiadomo, w jakim klubie może kontynuować karierę
Marco Canoniero / shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 18 maj 2022 | 08:00
Giorgio Chiellini po kilkunastu latach rozstaje się z włoskim Juventusem. Jak donosi Fabrizio Romano, oficjalną propozycję kontraktu złożyli stoperowi działacze Los Angeles FC.
37-latek w barwach "Starej Damy" występował od 2005 roku. Stał się prawdziwą legendą klubu, którego nie opuścił nawet wtedy, gdy zespół zdegradowano do Serie B.
Dalsza część tekstu pod wideo
Fakt, że reprezentacja Włoch nie zdołała zakwalifikować się na mundial w Katarze, skłonił go jednak do zmian. Piłkarz podjął decyzję o rozstaniu z Juventusem i wyjeździe z ojczyzny.
W miniony weekend doświadczonego defensora pożegnano w meczu z Lazio. Nie brakowało wzruszeń i łez. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.
Już od pewnego czasu spekulowano, że Chiellini może zakończyć karierę w MLS. Fabrizio Romano donosi o konkretnej ofercie dla stopera ze strony jednego z tamtejszych klubów.
Oficjalną propozycję złożyło mu już Los Angeles FC. Teraz działacze tego zespołu czekają na odpowiedź ze strony zawodnika. Jeśli dostaną zielone światło, transakcja zostanie dopięta.
Jak informuje Romano, nie jest to jedyna oferta, jaką w ostatnim czasie dostał Chiellini. Ten kierunek wydaje się jednak w tej chwili najbardziej prawdopodobny.
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 3