"Jest w szpitalu". Probierz przekazał złe wieści. Dwóch piłkarzy narzeka na problemy zdrowotne

PressFocus
Karol Świderski oraz Paweł Bochniewicz nie dokończyli meczu z Czechami w ramach el. do EURO 2024. Głos w sprawie obu graczy zabrał Michał Probierz.
Reprezentacja Polski zremisowała na PGE Narodowym z Czechami (1:1) i nie wywalczyła bezpośredniego awansu na EURO 2024. Dużo lepiej w ten mecz weszli jednak biało-czerwoni.
Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy wynik spotkania otworzył Jakub Piotrowski. Bramka 26-latka nie wystarczyła jednak do upragnionego zwycięstwa. Po przerwie bohaterem Czechów został Tomas Soucek, który zdobył bramkę na wagę podziału punktów.
Z powodu problemów zdrowotnych piątkowego starcia nie dokończyli Karol Świderski oraz Paweł Bochniewicz. Napastnik Charlotte FC opuścił boisko w przerwie meczu. Chwilę później został zabrany do szpitala, co w trakcie pomeczowej konferencji potwierdził Michał Probierz.
- Jeżeli chodzi o Karola, to jest w szpitalu i dopiero będziemy wiedzieć, co będzie - stwierdził selekcjoner reprezentacji Polski, odpowiadając na pytanie o Świderskiego.
Wiele wskazuje na to, że w meczu towarzyskim z Łotwą nie zagra Paweł Bochniewicz. Jak przyznał Probierz, defensor Heerenveen zszedł z murawy z kontuzją biodra.
- Jeśli chodzi o Pawła Bochniewicza, to prawdopodobne też wypadnie, bo ma coś z biodrem. Na pewno szkoda, bo był silnym punktem zespołu - dodał Probierz.
Kolejny mecz z udziałem biało-czerwonych zostanie rozegrany w najbliższy wtorek, 21 listopada.
Piotr Sidorowicz 17 Nov 2023 · 23:28
Źródło: YouTube/ŁączyNasPiłka