Jest życie bez Leo Messiego! Martin Braithwaite bohaterem FC Barcelony w meczu z Realem Sociedad [WIDEO]

FC Barcelona wygrała na inaugurację sezonu. Piłkarze Ronalda Koemana pokonali Real Sociedad 4:2.
Barcelona ruszyła z animuszem. Gospodarze błyskawicznie przejęli inicjatywę i zepchnęli rywali do głębokiej defensywy. Aktywny był Memphis Depay, który na samym początku spotkania popisał się spektakularnym zagraniem. Zobaczycie je TUTAJ.
Barcelona wyszła na prowadzenie w 19. minucie. Depay dośrodkował z rzutu wolnego, a piłkę głową do bramki skierował Pique.
Napór gospodarzy nie słabł. Efekt w postaci gola przyniósł już w doliczonym czasie pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu Frenkiego de Jonga celnym strzałem głową popisał się Martin Braithwaite.
Duńczyk drugie trafienie zaliczył w 59. minucie. Depay świetnie zagrał na skrzydle do Alby, a ten dośrodkował przed bramkę. Remiro odbił piłkę, ale tak niefortunnie, że dopadł do niej Braithwaite i mocnym uderzeniem podwyższył na 3:0.
Gdy wydawało się, że Barcelona wygra bardzo pewnie, zrobiło się gorąco. Choć wcześniej nic na to nie wskazywało, nagle Real Sociedad nagle zerwał się do walki i... strzelił dwa gole w ciągu trzech minut. Najpierw szybki atak wykończył Lobete, a chwilę później wspaniałym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Oyarzabal.
W końcówce znów błysnął Braithwaite. Duńczyk szarpnął, wstrzelił piłkę w pole bramkowe, a z bliska do siatki trafił Sergi Roberto.
Marcin Karbowski15 Aug 2021 · 21:56