Joao Felix wyrzucony z boiska! Puściły mu nerwy. Wielkie męczarnie Atletico Madryt [WIDEO]

Mecz Atletico Madryt - Athletic Bilbao był zapowiadany jako sobotni hit La Liga. Starcie na Wanda Metropolitano zakończyło się jednak bezbramkowym remisem.
Podopieczni Diego Simeone nie zachwycają swoją formą na początku nowego sezonu. Regularnie zdobywają punkty, jednak styl ich gry pozostawia wiele do życzenia.
Tak było i dziś. Atletico w Madrycie mierzyło się z Athletikiem Bilbao. W wyjściowej jedenastce "Rojiblancos" znalazł się m.in. Antoine Griezmann.
Widowisko w pierwszej połowie było jednak wielkim rozczarowaniem. Do przerwy obie drużyny oddały łącznie tylko jeden celny strzał. Dogodnych okazji na gole nie potrafili zamienić Correa czy Williams.
W drugiej połowie na boisku pojawili się Suarez czy Felix, ale nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Co więcej - w 78. minucie Portugalczyk wyleciał z boiska.
Piłkarz najpierw uderzył rywala w walce o piłkę, za co zobaczył żółtą kartkę. 21-latek nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego. W efekcie po chwili arbiter znów go ukarał. - Jesteś szalony - miał powiedzieć Felix do Gila Manzano.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0. Atletico po pięciu meczach ma na swoim koncie 11 punktów. Dorobek Athletiku to 9 "oczek".
Daniel Makarewicz18 Sep 2021 · 18:10