Joao Felix wyrzucony z boiska! Puściły mu nerwy. Wielkie męczarnie Atletico Madryt [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 18 wrz 2021 | 18:10
Mecz Atletico Madryt - Athletic Bilbao był zapowiadany jako sobotni hit La Liga. Starcie na Wanda Metropolitano zakończyło się jednak bezbramkowym remisem.
Podopieczni Diego Simeone nie zachwycają swoją formą na początku nowego sezonu. Regularnie zdobywają punkty, jednak styl ich gry pozostawia wiele do życzenia.
Tak było i dziś. Atletico w Madrycie mierzyło się z Athletikiem Bilbao. W wyjściowej jedenastce "Rojiblancos" znalazł się m.in. Antoine Griezmann.
Widowisko w pierwszej połowie było jednak wielkim rozczarowaniem. Do przerwy obie drużyny oddały łącznie tylko jeden celny strzał. Dogodnych okazji na gole nie potrafili zamienić Correa czy Williams.
W drugiej połowie na boisku pojawili się Suarez czy Felix, ale nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Co więcej - w 78. minucie Portugalczyk wyleciał z boiska.
Piłkarz najpierw uderzył rywala w walce o piłkę, za co zobaczył żółtą kartkę. 21-latek nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego. W efekcie po chwili arbiter znów go ukarał. - Jesteś szalony - miał powiedzieć Felix do Gila Manzano.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0. Atletico po pięciu meczach ma na swoim koncie 11 punktów. Dorobek Athletiku to 9 "oczek".
0 - 0
18 wrz 2021 | 16:15 (zakończony)

Przebieg meczu

60'
(A. Correa)
63'
Asier Villalibre
(I. Williams)
I. Williams
80'
Jokin Ezkieta Mendiburu
(anulowano)
Mikel Vesga Arruti
Jon Morcillo Conesa
82'
I. Williams
87'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 56

18 wrz 2021 | 18:11
0
HAHAHAHA co sedzia tym razem nie doliczyl 10 minut ?
18 wrz 2021 | 22:10
0
Nie zawsze jest niedziela jak to mówią Niemcy.
0
Napletetico gdzie sie podzałeś sfrustrowany dzieciaku ?
0
Lanek zaczyna swój frustacki przykład dawać płacz.
18 wrz 2021 | 18:23
0
Nie zesraj sie parowczaku
18 wrz 2021 | 18:30
0
Widać jak wielu kibiców realu, albo "kibicow" jest na tym portalu skoro Lanek to zwyczajny idiota (który w większości komentarzy wylewa żale i leczy kompleksy),a dostaje plusy bo ciśnie po atleti, a Twoje odpowiedzi są minusowane dla zasady
18 wrz 2021 | 18:34
0
Ty sie tam zajmij swoim 4senalem. A nie przepraszam to juz nieaktualne bo na 4 miejscu z takim skladem i wuefista na lawce to jeszcze dlugo nie bedziecie hahaha,