NA ŻYWO
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Juergen Klopp zaskoczył Szymona Marciniaka znajomością języka polskiego. "Rusz d***!"

Juergen Klopp zaskoczył Szymona Marciniaka znajomością języka polskiego. "Rusz d***!"
Mateusz Porzucek
Autor: Kamil Kobielski 20 cze 2022 | 09:31
Juergen Klopp znany jest ze swojego poczucia humoru. Szymon Marciniak podał na swoim przykładzie historię z niemieckim szkoleniowcem w roli głównej. - Trenerzy na wysokim poziomie potrafią robić show - mówił sędzia w "Pogadajmy o piłce".
Szymon Marciniak był gościem "Pogadajmy o piłce". W programie, który dostępny jest na kanale Meczyki na Youtubie, polski sędzia opowiadał anegdoty i historie ze swojej kariery. Jednymi z nich były te z Juergenem Kloppem w roli głównej.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Juergen Klopp jest często zadowolony, media tylko robią z niego złego gościa. Trenerzy na wysokim poziomie potrafią robić show - powiedział.
- Widzieliśmy się podczas meczu Liverpool - AC Milan (3:2) w fazie grupowej oraz później Inter Mediolan - Liverpool (0:2) w fazie pucharowej na San Siro. Śmialiśmy się, że media robią z nas wrogów, co jest nieprawdą - kontynuował.
- On zna moją historię, trochę kopałem w piłkę w Niemczech. Klopp kojarzy trochę polskich słów i jak szliśmy do siebie powoli, to mówił do mnie: "Rusz d***!". To było kapitalne, zaczęliśmy rozmawiać. To jest fajne, bo to tworzy relacje i później w ciężkiej sytuacji ten uśmiech, te kilka zdań będzie potrafiło rozładować emocje - zakończył Marciniak.
Cytowany fragment od [40:02]:
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne

Dyskusja 11