Jurgen Klopp pokpił sprawę? Liverpool za burtą Pucharu Anglii [WIDEO]

Oleksandr Osipov / shutterstock.com
Liverpool FC przegrał wyjazdowe spotkanie z Wolverhampton Wanderers i odpadł tym samym z Pucharu Anglii. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.
W drużynie Liverpoolu zagrało kilku młodych zawodników. Swoją szansę dostali Curtis Jones, Rafael Camacho i Ki-Jana Hoever który wszedł za kontuzjowanego Dejana Lovrena. Między słupkami w ekipie „The Reds" stanął Simon Mignolet a o sile ataku stanowić mieli Divock Origi i Daniel Sturridge. Ten skład mocno odbiegał od optymalnego zestawienia drużyny z Anfield.
Wynik tego spotkania w 38. minucie otworzył Raul Jimenez. Jednak chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy wyrównującą bramkę zdobył Divock Origi.
W meczu później padła już tylko jedna, ale bardzo ładna bramka. Jej autorem był Ruben Neves, który zaskoczył Mignoleta strzałem zza pola karnego.
Liverpool do ostatniej minuty starał się wyrównać, ale bramki zdobyć się już nie udało. Mohamed Salah i Roberto Firmino pojawili się na murawie na ostatnie 20 minut, ale nie odmienili losów tego spotkania. Mamy więc sensację w Pucharze Anglii. Warto wspomnieć, że „The Reds" odpadli już również z Pucharu Ligi Angielskiej. Grają więc już tylko na dwóch frontach, w Premier League i Lidze Mistrzów.

Łukasz Karyniewski07 Jan 2019 · 22:39