Juventus FC. Tak Wojciech Szczęsny prowokował piłkarzy AC Milan. "Przegrywacie 0:2, nie popisuj się" [WIDEO]

Screen z Twittera
We wtorkowym hicie Serie A AC Milan w wielkim stylu odwrócił losy meczu z Juventusem i zwyciężył mistrzów Włoch 4:2. W bramce "Starej Damy" stanął Wojciech Szczęsny. Włoscy dziennikarze wyłapali, co Polak krzyczał do Ante Rebicia, gdy jego zespół prowadził jeszcze 2:0.
Juventus zmierza po kolejny tytuł mistrzów Włoch, lecz ostatnio "Bianconerim" przydarzyła się spora wpadka. Po trafieniach Adriena Rabiota oraz Cristiano Ronaldo Juventus prowadził już 2:0 i wydawało się, że sięgnie na San Siro po trzy punkty.
Sytuację z 60. minuty spotkania wyłapały włoskie media. Wówczas indywidualną akcję próbował przeprowadzić Ante Rebić. Piłkę po jego strzale bez problemu złapał Wojciech Szczęsny.
Polak po interwencji krzyknął w stronę zawodnika Milanu: - Przegrywacie 0:2, nie popisuj się! - wszystko zostało uchwycone przez kamery.
Ostatecznie to "Rossoneri" byli górą. Siedem minut po opisywanej sytuacji prowadzili już 3:2. Polskiego bramkarza pokonywali kolejno Zlatan Ibrahimović, Franck Kessie oraz Rafael Leao.
W końcówce reprezentantowi Polski zrewanżował się także Rebić. To właśnie Chorwat ustalił wynik całego spotkania na 4:2.
Maciej Pietrasik11 Jul 2020 · 12:53
Źródło: Twitter