Juventus nie zdejmuje nogi z hamulca. Kolejny mecz bez zwycięstwa

Marco Alpozzi/LaPresse / pressfocus
Kryzys Juventusu jest coraz poważniejszy. Drużyna prowadzona przez Massimiliano Allegriego tylko zremisowała z Genoą 0:0.
Juventus długo próbował utrzymać tempo Interu Mediolan. Ostatnie tygodnie są jednak w jego wykonaniu bardzo słabe. "Stara Dama" w ostatnich dziewięciu meczach wygrała tylko raz!
Turyńczycy mieli przewagę w meczu z Genoą, ale długo czekali na dogodne okazje do zdobycia gola. W 67. minucie blisko był Samuel Illing Junior. Po jego uderzeniu bramkarz Genoi strącił piłkę na słupek. Później, już w 90. minucie, słupek obił też Moise Kean.
Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu. Już w doliczonym czasie drugą żółtą kartkę otrzymał Dusan Vlahović. Został ukarany za dyskusje z arbitrem.
Dusan Vlahović
Alessandro Garofalo / pressfocus
Cały mecz w barwach Juventusu rozegrał Wojciech Szczęsny. Polak zaliczył swoje dwunaste czyste konto w tym sezonie Serie A.
Marcin Karbowski17 Mar · 14:43