Juventus pewnie wygrał ze SPAL. Cały mecz Arkadiusza Recy, rekord Gianluigiego Buffona

cristiano barni / shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 28 wrz 2019 | 17:02
Juventus Turyn pokonał u siebie SPAL 2013 2:0 (1:0) w pierwszym sobotnim meczu 6. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Allianz Stadium całe zawody w szeregach gości zaliczył Arkadiusz Reca. Thiago Rangel Cionek oraz Wojciech Szczęsny obserwowali spotkanie z ławki rezerwowych.
W bramce Juventusu zagrał Gianluigi Buffon, który pobił rekord Włoch pod względem liczby rozegranych meczów w rywalizacji klubów na poziomie seniorskim. Legendarny bramkarz ma już na koncie 903 spotkania.
"Stara Dama" objęła prowadzenie w ostatniej minucie pierwszej połowy, kiedy to znakomitym uderzeniem z dystansu popisał się Bośniak Miralem Pjanić. Dwanaście minut przed końcem podwyższył strzałem głową Portugalczyk Cristiano Ronaldo.
Obrońcy tytułu po trzecim zwycięstwie z rzędu znów są na czele tabeli. Ekipa z Ferrary doznała natomiast piątej porażki w sezonie i spadła na ostatnią lokatę w klasyfikacji.

0
Ktoś oglądał mecz i orientuje się jak Reca wypadł?
29 wrz 2019 | 17:59
0
fajnie jakbyście jeszcze chociaż podali, komu ten rekord "odebrał" :/
28 wrz 2019 | 18:29
0
dobry mecz juventusu, super mecz Ronaldo, ktory swietnie podawal i kreowal sytuacje, gdyby nie interwencje bramkarza moglo by byc spokojnie 5:0