Nadchodzące

Juventus pokonał AC Milan. Znakomity Szczęsny, pudło Piątka i odważna decyzja Sarriego wobec Ronaldo [WIDEO]

Cristiano Ronaldo
Źródło zdjęcia: Twitter

Juventus FC pokonał AC Milan 1:0 (0:0) w hitowym starciu 12. kolejki Serie A. Ozdobą spotkania była wspaniała interwencja Wojciecha Szczęsnego.

Relacja na żywo

Choć wydawało się, że piłkarze "Starej Damy" będą mieć bardzo dużą przewagę, pierwsza połowa wcale nie toczyła się pod dyktando gospodarzy. Dowodem na to jest fakt, iż ich najlepszym zawodnikiem po trzech kwadransach z pewnością był właśnie Szczęsny.

Polski golkiper już w 17, minucie mógł - i w zasadzie powinien - wyciągać piłkę z siatki. Suso wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy, a niekryty Krzysztof Piątek uderzył ją głową, jednakże przeleciała ona daleko od bramki Juventusu.

Kilka minut później piłkarze "Starej Damy" już tylko Szczęsnemu mogli zawdzięczać, że nie przegrywali. Polak w kapitalnym stylu obronił strzał Lucasa Paquety.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy goście mieli kolejną groźną okazję. Znów uderzał aktywny w tym meczu Krzysztof Piątek, ale piłkę udanie odbił Szczęsny.

Po przerwie bardzo szybko doszło do zaskakującej zmiany. Choć Cristiano Ronaldo grał słabo, jego zejście z boiska na początku drugiej połowy jest niezwykle rzadkim widokiem.

Portugalczyk podczas zmiany skierował na krótko wzrok na Maurizio Sarriego.

(+) Powiększ zdjęcie

Następnie zawodnik udał się do szatni. W jego miejsce pojawił się Paulo Dybala.

Warto jednak dodać, że niektóre źródła podają, iż przyczyną zmiany był uraz Ronaldo, a Portugalczyk miał sam prosić o zmianę.

Chwilę później w pole karne "Starej Damy" wpadł Piątek, który oddał kolejny strzał. Znów górą był Szczęsny, który złapał piłkę po strzale polskiego napastnika. "Il Pistolero" dziesięć minut później został zmieniony przez Rafaela Leão.

Jak się później okazało, zdjęcie Ronaldo było dobrą decyzją Sarriego. Wprowadzony za Portugalczyka Dybala w 77. minucie skutecznie wykończył akcję - strzałem prawą nogą pokonał Gianluigiego Donnarummę i zapewnił "Starej Damie" trzy punkty.

-5
To jak tam sie czujecie turbo ZERO piatki?
11 lis 2019 | 02:13
+4
Chyba najlepszy mecz Piątka w tym sezonie. Miał dużo gry takiej, jaką lubi, czyli piłka do nogi, a przeciwnik daleko. Niestety, zawalił jedną setkę i zagrał tylko poprawnie w 2 innych sytuacjach. Jego sytuacja się nie zmieni.

Juve grało fatalnie. Czasami robili błędy jak w juniorach. 2 znakomite interwencje Szczęsnego. Kilka innych "na notę", ale w pełni prawidłowych. Najlepszy w swoim zespole.

-3
Rację miał Jan Tomaszewski który mówił że Piątek to przeciętny zawodnik i taka prawda. Lepszym wyborem od Piątka jest obecnie Świderski, Przybyłko i Niezgoda a także odbudowany ostatnio Teodorczyk. Niepowołani zawodnicy.. Te jego pudła w tym meczu kiedy to w piękny sposób nie trafił z bliska do bramki mówią wszystko. Albo jak władował w Szczęsnego. Do tego znów rozkładanie łap i mało nie staranował przeciwnika. Poza tym Wojciech Szczęsny potwierdził że jest bramkarzem światowej klasy.
11 lis 2019 | 00:31
+6
Szczęsny MVP meczu. Co do zmiany CR7...doznał kontuzji o czym już można przeczytać na stronie Juve.
11 lis 2019 | 02:17
+4
Pęknięta dupa to nie kontuzja :)
No ale jakoś to trzeba światu sprzedać. Zresztą przejrzałem sobie teraz stronę Juve z ciekawości:
"He (Ronaldo) should be thanked because he made himself available despite not being in optimal conditions. In the last month he has had this discomfort in his knee and this "a little problem" for him."
Dla nieanglojęzycznych, Ronaldo od miesiąca odczuwa "dyskomfort" w kolanie. Ot, cała kontuzja. Do szatni umiał kopytkować bardzo dobrze. Nie było widać żadnego dyskomfortu :) Zresztą zmiana w przypadku kontuzji nie powoduje chyba focha i ucieczki do szatni, hm? :)
0
dodajecie nagranie z 69 minuty, w momencie gdy on byl zmieniany juz w 55? Umiecie beztalencia cokolwiek zweryfikowac? Zacznijmy od tego ze 2 linia pomocy w Juventusie nie istnieje i jest po prostu ZALOSNA
11 lis 2019 | 00:10
+12
też to zauważyłem - ale wytłumaczenie jest proste - prawdopodobnie w 69 minucie meczu była powtórka telewizyjna zmiany Ronaldo - dlatego widnieje 69 minuta
11 lis 2019 | 00:21
+8
Oczywiście, że tak. Dodatkowo wystarczy spojrzeć na stroje zawodników i już wiesz, że to ten sam mecz.. ale The Bill będzie The Bill'em..
11 lis 2019 | 00:22
+3
To byla po prostu powtorka sytuacji sprzed zmiany ktora zostala pokazana w 69 minucie. Jak inaczej wytlumaczysz to ze w 69 min Ronaldo byl na boisku?
+4
EHHHH a ja nie mogłem oglądać bo pada deszcz i polsat daje dupy.
10 lis 2019 | 23:08
+12
Albo masz źle ustawioną antenę albo antena za mała średnica.
10 lis 2019 | 23:28
+5
Ale mieszkam też na wsi, już kilka razy miałem wizyte specjalistów ale nic nie pomogli.
10 lis 2019 | 23:46
+14
Widać chujowi specjaliści. Jaką masz jakość i siłę sygnału? Jaką masz średnicę anteny? Ja też mieszkam na wsi i nic się nie dzieję, antenę ustawiłem sam przy pomocy prostego miernika do ustawiania anteny satelitarnej (koszt z 20-30 zł) Siłę sygnału mam na poziomie 92% a jakość na 98%. Ustawienie anteny zajęło mi jakieś 30 minut i tylko dlatego że byłem sam i musiałem się naskakać po drabinie. Ale było to bardzo proste dzięki temu miernikowi. Instrukcje można obejrzeć w necie.
11 lis 2019 | 19:23
+1
siłe sygnału mam 83%, jakość 36%. Szczerze mówiąc nie wiem jaką mam średnicę anteny. Dzięki za info.
11 lis 2019 | 20:08
+1
Bardzo możliwe ze masz za małą antenę. W NC+ i Polsatach masowo wciskali wszystkim 60 centymetrowe a w czasach gdy śmiecia kosmicznego lata coraz więcej i sygnałów wszelakich jest milion 60-siątka nie zawsze wystarcza. Ja wymieniłem na 80-dziesiątkę i ustawiłem miernikiem i na razie jest spokój. Ważna jest też odległość kabla, dobrze jak jest mniejsza niż 30 metrów.
11 lis 2019 | 20:41
Ja też mam 80 chyba.
+1
Ja też mam 80 jednak. A mógł byś mi podać nazwę tego przyrządu do ustawiania anteny>?
11 lis 2019 | 22:10
+2
wpisz miernik do ustawiana anteny satelitarnej na allegro i ci wyskoczy masa.

Podłączasz antenę z jednej a konwerter z drugiej strony i ruszasz anteną, jak znajdziesz jakąś satelitę to zacznie bzyczeć, sprawdzasz czy to ta satelita co szukasz i potem delikatnie przekręcasz tym pokrętłem i delikatnie anteną do uzyskania najlepszego sygnału. Obejrzyj jakiś filmik na youtube
-40
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

i wyszukaj mnie po niku: Kamka napisz do mnie i spotkajmy sie!
10 lis 2019 | 23:34
+18
Że takim kurw*m internetu nie zabiorą
11 lis 2019 | 00:19
+5
Powinni zabierać dostęp do internetu i ucinać jedną rękę..
10 lis 2019 | 22:51
+1
Po chuj ten clickbait z Ronaldo?
10 lis 2019 | 22:56
+37
Trzeba przyznać że trenerzy nie zdejmują CR7 nawet jak słabo gra a Sarri to zrobił i bardzo dobrze Dybała uratował wynik. Ronaldo odkuje z Litwą i Luksemburgiem ;)
11 lis 2019 | 00:04
-1
odkuje sie, bo ma z kim ;) a w Portugalii gra CALY ZESPOL razem z druga linia pomocy, ktora w juventusie NIE ISTNIEJE, polecam poogladac wiecej meczykow juventusu wariaciku z katalonii;)
11 lis 2019 | 00:15
+2
Sarri nie zmienil Ronaldo bo gral slabo,tylko dlatego ze Cr poprosil o zmiane. Sarri juz wczesniej mowil ze Ronaldo gra z kontuzja. Doczytajcie a pozniej komentujcie.
10 lis 2019 | 23:29
0
Jaki clickbait? Nikt nie zmienia Ronaldo A dzisiaj grał tak źle że trener nie mógł dłużej tego oglądać A wyszło tak że jego zamiennik dał wygrana. Można dodać też wiadomość że Ronaldo obraził się na trenera ponieważ opuścił stadion 3 minuty przed końcem meczu...
+25
Aż oczy mi krwawia jak się ogląda taki upadek klubu który 7 razy zdobył LM.
+45
chyba jeden z lepszych meczy Krzyśka Piątka w tym sezonie, szkoda że znowu bez gola. Czekam z niecierpliwością na jakiś zwrot akcji bo to już się przykre robi.
+17
Cuadrado na obronie zrozumiem bentancura również ale co robi bernardeschi to nie mam pojęcia dybala wchodzi strzela a ten cymbał Sarri i tak w wyjściowej jedenastce postawi na bernardeschiego mecz był dość chaotyczny i równie dobrze mógł go wygrać Milan. Juve ma szczęście że zdecydowało się na kupienie Wojtka był dzisiaj Men of the match i pięknie gasił zapędy rywali w tym piątka jeszcze jednym plusem jest to że w dzisiejszym meczu de ligt nie dotknął piłki ręką w polu karnym
10 lis 2019 | 22:42
-6
najgorszy mecz jaki widziałem w życiu
+26
Jak to? Jesteś Polakiem interesujesz się piłką nożną i ni35 oglądałeś meczy reprezentacji Polski?
10 lis 2019 | 22:52
+8
A to najlepszy mecz Milanu w tym sezonie... A oglądałem wszystkie...
+8
ja widziałem gorszy -
Polska-San Marino 1:0 po golu ręką Furtoka .
10 lis 2019 | 23:00
-2
Widziałem gorsze mecze. Polska-Japonia, Polska-Senegal, Polska-Kolumbia, Wisła-Arka, Milan-SPAL i jeszcze długo by wymieniać :)
10 lis 2019 | 23:49