Juventus pokonał Parmę. Cristiano Ronaldo z dwoma trafieniami [WIDEO]

Marco Iacobucci Epp/Shutterstock
Juventus FC wygrał u siebie z Parmą Calcio 2:1 (1:0) w meczu 20. kolejki Serie A. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny.
W pierwszej połowie polski bramkarz zachował czyste konto, zaś jego koledzy z pola zdobyli jednego gola. W 43. minucie Cristiano Ronaldo zbiegł z lewej strony w pole karne i oddał strzał, a piłka po rykoszecie wpadła do siatki.
Goście na początku drugiej połowy wyrównali. Matteo Scozzarella dośrodkował z rzutu rożnego, a Andreas Cornelius oddał strzał głową.
W 58. minucie odpowiedział Ronaldo. Tym razem Portugalczyk skorzystał z podania Paulo Dybali i uderzył z pierwszej piłki.
W barwach mistrzów Włoch całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny. Dla reprezentanta Polski był to 13 ligowy występ w tym sezonie.
W tabeli Serie A Juventus jest liderem, ma na koncie 51 punktów, o cztery więcej niż drugi Inter.
Parma zajmuje siódmą pozycję z dorobkiem 28 punktów.