Piękny gol Milika w meczu Juventusu! Polak błysnął na początku starcia w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Screen Twitter
Arkadiusz Milik pokazał klasę w meczu Juventusu z Benfiką. Polak trafił do siatki już w czwartej minucie.
Arkadiusz Milik znalazł się w wyjściowym składzie Juventusu na mecz z Benfiką w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Zaufanie, którym obdarzył Polaka szkoleniowiec "Starej Damy", nasz reprezentant spłacił błyskawicznie.
Napastnik turyńczyków trafił do siatki już w 4. minucie spotkania. Tym samym zdobył swoją pierwszą bramkę dla Juventusu w Lidze Mistrzów.
Zaraz na początku meczu Leandro Paredes mocno zacentrował z rzutu wolnego. Arkadiusz Milik wyskoczył i pięknym strzałem umieścił piłkę w siatce.
Dla kadrowicza Czesława Michniewicza był to trzeci gol dla "Starej Damy". Wcześniej były piłkarz Górnika Zabrze trafiał przeciwko Fiorentinie (1:1) oraz Spezii (2:0).
Więcej bramek Juventus tego wieczoru nie zdobył. Benfica wygrała w Turynie 2:1.
Hubert Kowalczyk14 Sep 2022 · 21:14