Nadchodzące

Juventus w półfinale Pucharu Włoch! Gianluigi Buffon z samobójem [WIDEO]

Gianluigi Buffon
Źródło zdjęcia: Marco Canoniero / Shutterstock.com

Juventus pewnie awansował do półfinału Pucharu Włoch. Zespół Maurizio Sarriego wygrał z Romą 3:1.

Juventus rozstrzygnął losy meczu już w pierwszej połowie. Mistrzowie Włoch objęli prowadzenie w 26. minucie, gdy do bramki trafił Cristiano Ronaldo. Był to siódmy gol w czwartym meczu Portugalczyka w 2020 roku.

Przed przerwą padły jeszcze dwa gole dla mistrzów Włoch. Na listę strzelców wpisali się Rodrigo Bentancur i Leonardo Bonucci.

Roma jedynego gola strzeliła w 50. minucie. Efektownym uderzeniem z dystansu popisał się Cengiz Under. Piłka trafiła w poprzeczkę, murawę, rękę Gianluigiego Buffona i... wpadła do bramki. Gola zapisano na konto włoskiego bramkarza.

Roma do końca meczu usiłowała atakować, łącznie oddała aż siedem strzałów na bramkę, ale nie była w stanie odwrócić losów meczu. Jeszcze w samej końcówce Buffon w kapitalnym stylu obronił strzał Aleksandara Kolarowa. Kilka niezłych akcji wyprowadził też Juventus. Gospodarze byli jednak zbyt mało precyzyjni, by zmienić wynik.

Półfinałowym przeciwnikiem ekipy z Piemontu będzie AC Milan lub Torino.

+35
Piłka przypadkiem odbiła mu się od ręki jeszcze w czasie lotu gdy próbował interweniować, a na głównej stronie meczyków wyjebany artykuł Buffon z samobójem, komedia XD
+9
Najlepsza pierwsza polowa Juve za czasów Sarriego, tylko problem jest taki że w każdym meczu jak wygrywają to chyba na psychice im siada że już koniec i wygrali, i wpadają te bramki bo chłopaki trochę odpuszczają i robi się nerwowka. Pozytywy: Higuain-walczył był agresywny nie odpuszczal szkoda że nie wykorzystał 100ki, D.Costa- ma chłopak technike i widać że chce, brakuje mu tylko energii na 90 min. Rugani-gra raz na jakiś czas A interwencje ma kluczowe no i Rabiot-powoli się odnajduje fajnie przytrzymuje pilke. Minusy Buffon- nie przez samobója ale przez odbicie piłki przed siebie kiedy to Kalinic trafił w słupek Szczęsny by to zlapal, Matuidi- no kurwa to już chyba 6 mecz z rzędu jak mu piłka spod nóg ucieka. MOTM- PJANIC BYL WSZEDZIE.
23 sty 2020 | 01:27
0
W Juve głównym problemem jest psychika, szczególnie w meczach o największą stawkę. Potrafią stracić pewność siebie momentalnie, wszyscy jak jeden mąż.
23 sty 2020 | 09:18
0
Ja się nie zgodzę bo Juventus w 2 połowie miał dużo sytuacji. Dwie sytuacje stuprocentowe Higuaina, sytuacja Ronaldo sam na sam gdzie się zagapił, następna gdzie wyłożył mu Pjanic ale obok słupka. Następnie Costa jest po kontuzji więc logiczne że go nie forsuję 90 minut. Kwestia tylko czy znowu nie złapie, bo gdyby nie kontuzje to jest wybitnym skrzydłowym.
23 sty 2020 | 10:50
0
Masz rację co do okazji Juve mnie rozchodzi się bardziej o mentalność na początku drugiej połowy (15-20 min) to Roma zdominowała Juve brakło tej agresji i chęci Jest 3-0 i wygraliśmy coś jak w meczu z Napoli z 3-0 na 3-3 problem jest taki że nie można sobie odpuścić nawet na 5min Ale Jest wygrana i to się liczy Forza Juve
22 sty 2020 | 23:44
+16
co za pomyleniec napisal ze to samobój , co do Ronaldo to jest jak mercedes , moze miec nawet 500 tysiecy przebiegu a i tak bedzie nie do zaj3bania i bedzie jezdzil jeszcze dlugo dlugo.
23 sty 2020 | 09:44
+1
No przecież ta piłka by nie wpadła do bramki gdyby nie Buffon. Więc jak najbardziej samobój.
+16
Piłka leciała od bramki w pole Buffon zmienił jej kierunek tak ze piłka poleciała do bramki.
22 sty 2020 | 23:40
+14
no przecież gdyby go tam nie było to by nie wpadła do bramki, co w tym dziwnego?
22 sty 2020 | 23:00
+7
Świetny mecz piłkarze znakomicie wypełniali swoje rolę poza porządnym prawym obrońcom niczego juve nie brakuje. Zastanawia mnie tylko o co chodzi z dybalą zostaje zmieniany w każdym meczu i mimo tego iż odgrywa kluczową rolę to jest olewany ciekawe czy Sarri chce dać szansę Coscie, Ramseyowi czy juve ma w planach sprzedać dybale?
22 sty 2020 | 22:55
+4
Juve King CR7 King
+21
Gigi ty stary świrze. Miałeś stać i się patrzeć z niedowierzaniem jak wariacik dokręca tą piłę. Mega niefart, rzadko wychodzić na mecze i jeszcze po rykoszecie wpierdolić sobie samobója.
22 sty 2020 | 22:46
+27
Patrząc na CR to ten rekord bramek w reprze to on zrobi przed Euro jak tak będzie strzelal :D
22 sty 2020 | 22:43
cr7 się chyba wkurwił że messi zdobył złotą piłkę i strzela teraz jak pojebany :)
+59
+68
Ronaldo 35 letni gigant, 8 mecz z rzędu z golem. Już od trzech lat się kończy i coś się skończyć nie może, a wręcz się rozkręca :D
22 sty 2020 | 23:14