Juventus zapewnił sobie tytuł mistrzowski! Zwycięstwo z Fiorentiną po problemach [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Choć to dopiero 33. kolejka Serie A, gracze Juventusu już zapewnili sobie tytuł mistrzowski. Pokonali dzisiaj Fiorentinę 2:1, czym przypieczętowali swój sukces.
Początek meczu sprawiał jednak wrażenie, że świętowanie trzeba będzie odłożyć. Już w 6. minucie Milenković pokonał Wojciecha Szczęsnego, który ucierpiał w tej akcji - został nadepnięty przez Ruganiego.
Dwadzieścia minut później Szczęsny znów wyjmował piłkę z siatki, lecz gol Simeone nie został uznany.
Wyrównujący gol padł kilka minut przed przerwą. Alex Sandro dobrze odnalazł się w polu karnym gości i wbił piłkę do bramki.
Kolejny gol dla Juventusu padł parę chwil po powrocie piłkarzy z szatni. Cristiano Ronaldo ruszył prawą stroną, podał w pole karne gości, a piłkę do własnej bramki wpakował Pezzella.
Ostatecznie "Stara Dama" wygrała 2:1, czym zapewniła sobie mistrzostwo na koniec sezonu Serie A.