Kadra Polski na mecz z Walią! Trzech piłkarzy odesłanych na trybuny, Michał Probierz podjął decyzję

Źródło: Mateusz Porzucek / PressFocus
Michał Probierz podjął pierwsze ważne decyzje przed starciem z Walią. Poznaliśmy kadrę meczową na finał baraży.
Po czwartkowym meczu z Estonią w naszej drużynie doszło do drobnych zmian. Kontuzjowany Matty Cash opuścił zgrupowanie i wrócił do Anglii. Awaryjnie został powołany Paweł Wszołek, a Dominik Marczuk przeniósł się na zgrupowanie kadry U-21.
Z kolei z problemami zdrowotnymi zmagał się jeszcze Przemysław Frankowski. Uraz wahadłowego na szczęście nie był poważny, dzięki czemu wziął udział w poniedziałkowym treningu, o czym informowaliśmy TUTAJ. Ostatecznie zawodnik Lens jest gotowy do gry przeciwko Walii.
przemysław frankowski polska 21.03.24
Mateusz Porzucek / pressfocus
Na trybuny zostali odesłani Jakub Moder, Paweł Bochniewicz i Paweł Wszołek. Pewnym zaskoczeniem może być zrezygnowanie z usług gracza Brighton, który wrócił do reprezentacji po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją. Pomocnik rozegrał 19 minut przeciwko Estonii.
Szansę na występ z Walią mają za to Bartosz Bereszyński, Sebastian Walukiewicz i Damian Szymański, którzy nie zmieścili się w kadrze przy okazji rywalizacji z Estonią.

Kadra Polski na mecz z Walią:

Bramkarze: Bułka, Skorupski, Szczęsny.
Obrońcy: Bednarek, Bereszyński, Dawidowicz, Kiwior, Puchacz, Salamon, Walukiewicz.
Pomocnicy: Frankowski, Grosicki, Piotrowski, Romanczuk, Slisz, D. Szymański, S. Szymański, Zalewski, Zieliński.
Napastnicy: Buksa, Lewandowski, Piątek, Świderski.
Decydujące starcie Walii z Polską odbędzie się w Cardiff. Pierwszy gwizdek zabrzmi we wtorek o godzinie 20:45.