Kadrowicz opuścił zgrupowanie reprezentacji! Na pewno nie wystąpi z Łotwą

Kadrowicz opuścił zgrupowanie reprezentacji! Na pewno nie wystąpi z Łotwą
Pawel Andrachiewicz / PressFocus
PZPN opublikował raport medyczny dotyczący reprezentantów Polski. Wynika z niego, że w najbliższym spotkaniu z Łotwą na pewno nie wystąpi Paweł Bochniewicz. Co natomiast ze zdrowiem Piotra Zielińskiego i Karola Świderskiego?
Mecz z Czechami okazał się niezwykle trudny dla dwóch reprezentantów Polski. Boisko przedwcześnie opuścili Karol Świderski oraz Paweł Bochniewicz, co opisywaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Początkowo zakładano, że żaden z nich nie będzie musiał wyjeżdżać z listopadowego zgrupowania. Ostatecznie jednak podjęto inną decyzję. Obrońca nie jest w stanie trenować i wróci do Holandii.
- Paweł ucierpiał w wyniku jednego ze starć w trakcie spotkania z Czechami. Ma objawy rwy kulszowej i przechodzi terapię, która ma mu pozwolić jak najszybciej wrócić do treningów. Leczenie będzie kontynuował w klubie - czytamy w komunikacie PZPN.
Ze "Świderkiem" sprawy mają się zdecydowanie lepiej. Przeszedł on kompleksowe badania, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. W związku z tym istnieje szansa, że z Łotwą wystąpi od pierwszej minuty.
PZPN poinformował również o stanie zdrowia Piotra Zielińskiego. Przypomnijmy, że środkowy pomocnik zmaga się z anginą. Na zgrupowaniu jednak pozostał i kontynuuje leczenie. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy dostanie szansę w towarzyskim spotkaniu.
Najbliższy mecz reprezentacji biało-czerwonych zaplanowano na 21 listopada. Starcie z Łotyszami powinno rozpocząć się o 20:45.

Przeczytaj również