Media: Piotr Zieliński wciąż ma kłopoty ze zdrowiem. Kolejne niepokoje w reprezentacji, z Łotwą będzie problem

Media: Piotr Zieliński wciąż ma kłopoty ze zdrowiem. Kolejne niepokoje w reprezentacji, z Łotwą będzie problem
Adam Starszynski / PressFocus
Piotr Zieliński z powodu choroby opuścił piątkowe spotkanie z Czechami. Według "Sport.pl" reprezentant Polski zmaga się z anginą i jego występ w kolejnym meczu stoi pod znakiem zapytania. To nie koniec potencjalnych problemów dla Michała Probierza.
Podczas bieżącego zgrupowania reprezentacja Polski rozegra jeszcze jeden mecz. Po zakończonych i nieudanych eliminacjach do EURO 2024 przyszła pora na towarzyskie spotkanie z Łotwą. Mecz zaplanowano na 21 listopada.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na ten moment nie wiadomo, kto wystąpi w nadchodzącym starciu. Wiadomo natomiast, że kilku zawodników zmaga się z mniejszymi lub większymi problemami zdrowotnymi, które będą miały wpływ na decyzje Michała Probierza.
Wątpliwy wydaje się między innymi udział Piotra Zielińskiego. Pomocnik Napoli nie zagrał z Czechami, ponieważ w piątek dopadła go choroba. Według "Sport.pl" ceniony piłkarz walczy z anginą i może mieć zbyt mało czasu, aby dojść do pełni sił.
Na ten moment zgrupowania nie opuścili Paweł Bochniewicz oraz Karol Świderski, lecz oni też zmagają się ze swoimi problemami. Obrońca narzeka na biodro, natomiast napastnik przeszedł badania po nagłym zasłabnięciu w tunelu Stadionu Narodowego, co opisywaliśmy TUTAJ.
Pierwsze wieści w sprawie "Świderka" są dobre, ale nie można wykluczać, że nikt nie będzie chciał ryzykować jego zdrowia. W tym miejscu trzeba jednak przypomnieć, że Probierz już teraz nie ma dużego komfortu wyboru, gdyż do kadry U21 odesłani zostali Patryk Peda i Mateusz Łęgowski.
Tym samym - wykluczając wspomnianą piątkę - trener dysponuje 21 graczami gotowymi na Łotwę, a w gronie tym znajduje się trzech bramkarzy. Awaryjnych powołań nie będzie.

Przeczytaj również