Kamery nagrały rozmowę piłkarzy Realu Madryt przed El Clasico. Isco w roli głównej [WIDEO]

Kamery programu "El Partidazo de Movistar" uchwyciły rozmowę kilku graczy Realu Madryt przed startem sobotniego El Clasico. Dziennikarze zwracają uwagę na wypowiedź Isco.
"Królewscy" wygrali na Camp Nou 3:1. Bramki dla mistrzów Hiszpanii zdobyli Valverde, Ramos oraz Modrić. "Blaugrana" odpowiedziała tylko za sprawą Fatiego.
Przed pierwszym gwizdkiem kamery zarejestrowały pogawędkę piłkarzy Realu Madryt. Bohaterem krótkiego nagrania był Isco. Zawodnik podczas rozmowy narzekał na Zinedine'a Zidane'a.
- Jeśli zagram, to zdejmie mnie w 50. albo 60. minucie. Może w przerwie. A jeśli dalej będę siedział na ławce, to pewnie wpuści mnie w 80. minucie - powiedział 28-latek.
Ostatecznie Isco w El Clasico nie zagrał. Cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Hiszpan nie może być zadowolony ze swojej sytuacji. Jak donoszą dziennikarze, jego relacje z francuskim trenerem nie należą do najlepszych. W mediach nie brakuje informacji, że zawodnik może opuścić ekipę "Los Blancos".
Isco w tym sezonie spędził na murawie 147 minut. Łącznie wystąpił w czterech spotkaniach. Nie zdobył w nich ani jednej bramki, nie zanotował też żadnej asysty.
Piłkarz związany jest z Realem Madryt do czerwca 2022 roku. "Transfermarkt" wycenia zawodnika na 30 mln euro.