Kamil Glik wyleciał z boiska w meczu Serie B! Polski obrońca kopnął rywala [WIDEO]

Kamil Glik nie dokończył spotkania z Frosinone. Polak już w pierwszej połowie wyleciał z boiska.
33-latek jest filarem defensywy "Czarownic". Dziś zanotował jedenasty występ w tym sezonie.
Glikowi zdarza się jednak grać zbyt agresywnie. Już w 6. kolejce Serie B dostał czerwoną kartkę w spotkaniu z ekipą Como. Dziś doszło do powtórki z rozrywki.
Całe zdarzenie miało miejsce 25. minucie. Jeden z rywali biegł z piłką, minął Glika, a ten go kopnął. Stoper nie zgadzał się z decyzją arbitra, jednak ten nie miał wątpliwości, odsyłając go do szatni.
Bez polskiego obrońcy Benevento kompletnie się posypało. Frosinone wygrało 4:1 po trafieniach Gabriela Charpentiera, Emanuele Cicerellego i Karlo Lulicia, który strzelił dwa gole.
Kamil Glik oczywiście znalazł się na liście powołanych na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. 12 listopada biało-czerwoni zmierzą się z Andorą, trzy dni później czeka ich starcie z Węgrami.
Adam Kłos06 Nov 2021 · 20:40
Źródło: Twitter