Kamil Grabara zadebiutował w Huddersfield Town. Koszmarne błędy obrony przy pierwszym straconym golu [WIDEO]

Huddersfield Town
Kamil Grabara zadebiutował w barwach Huddersfield Town. Jego zespół przegrał z Derby County 1:2.
Polski bramkarz został pokonany dwukrotnie w odstępie zaledwie trzech minut przez Toma Lawrence'a.
Przy pierwszej bramce nasz golkiper musiał ratować sytuację po fatalnych błędach defensywy.
Wyszedł za pole karne, wybił piłkę głową, ale został od razu przelobowany.
Przy drugim trafieniu młodzieżowy reprezentant Polski nie miał szans, a kapitalny uderzeniem popisał się walijski pomocnik.
Gospodarze kontaktową bramkę zdobyli w 30 minucie, kiedy rzut karny wykorzystał Ahearne-Grant. Nie byli już jednak w stanie więcej razy trafić do bramki rywali i przegrali z Derby County przed własną publicznością 1:2.
Jakub Kreśliński05 Aug 2019 · 22:38