Kandydat do reprezentacji Polski z golem w MLS! Na bramkę czekał od maja [WIDEO]

Adam Starszyński / PressFocus
Patryk Klimala strzelił gola dla New York Red Bulls w meczu z FC Cincinnati. Jego drużyna zremisowała 1:1.
Jako pierwsi do siatki trafili zawodnicy z Cincinnati. W 13. minucie zrobił to mający polskie korzenie Matt Miazga.
Klimala doprowadził do wyrównania dziesięć minut później. 24-latek okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego.
Dla polskiego napastnika, którego obserwuje Czesław Michniewicz, to piąte trafienie w tym sezonie MLS - pierwsze od 19 maja. W tym sezonie zaliczył w niej 25 występów.
New York Redb Bulls zajmuje czwarte miejsce w tabeli konferencji wschodniej. W 27 meczach drużyna Klimali zdobyła 41 punktów.
Marcin Karbowski21 Aug 2022 · 08:50
Źródło: Twitter