SSC Napoli. Kapitalna bramka Arkadiusza Milika w Rzymie! Co za przyjęcie i strzał! [WIDEO]

Kapitalna bramka Arkadiusza Milika w Rzymie! Co za przyjęcie i strzał! [WIDEO]
Antonio Balasco / Shutterstock.com
SSC Napoli wysoko pokonało AS Romę 4:1 na wyjeździe. Arkadiusz Milik zdobył niezwykłej urody bramkę.
Polak trafił do bramki rywali już w drugiej minucie spotkania. Napastnik otrzymał piłkę w polu karnym od Verdiego, kapitalnie ją sobie przyjął, obrócił się i nie dał szans golkiperowi rywali.
Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Diego Petotti, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Mereta na Schicku.
W 49 minucie goście ponownie wyszli na prowadzenie. Tym razem za sprawą Mertensa, który wbił piłkę z bliskiej odległości po zagraniu Callejona wzdłuż bramki.
Pięć minut później było już 1:3. Doskonałą kontrę Napoli wykończył strzałem z pola karnego Verdi.
To nie był koniec strzelania w Rzymie. W 81 minucie gola dołożył Younes, który po błędzie defensywy Romy na raty pokonał Olsena.
Jakub Kreśliński31 Mar 2019 · 15:08