Kapitalny gol polskiego napastnika dla Parmy! "Ale urwał" [WIDEO]

Adrian Benedyczak strzelił pięknego gola dla Parmy w meczu z Vicenzą w Serie B. Jego drużyna wygrała 1:0.
Reprezentant polskiej młodzieżówki trafił do bramki w końcówce pierwszej połowy. Benedyczak przed polem karnym przejął bezpańską piłkę i huknął z powietrza. Bramkarz rywali nie był w stanie skutecznie interweniować. Parma grała już wtedy w osłabieniu - w 34. minucie z boiska wyleciał Juan Brunetta.
Dla Benedyczaka to już trzeci gol w rozgrywkach Serie B. Polak do tej pory zaliczył w nich sześć spotkań.
20-latek spędził na boisku 83. minuty. Zastąpił go Gennaro Tuttino. Cały mecz w bramce jego drużyny rozegrał Gianluigi Buffon.
Parma obecnie zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli zaplecza włoskiej ekstraklasy. Ma na koncie 16 punktów.
Marcin Karbowski01 Nov 2021 · 20:18
Źródło: twitter, 90minut.pl