Kapitalny gol Dybali i 19 ligowe trafienie Ronaldo. Pewne zwycięstwo Juventusu [WIDEO]

cristiano barni/Shutterstock
Juventus Turyn rozbił u siebie Frosinone Calcio 3:0 (2:0) w jedynym piątkowym meczu 24. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Allianz Stadium całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Wojciech Szczęsny.
Prowadzenie "Starej Damie" zapewnił już po sześciu minutach gry kapitalnym uderzeniem z dystansu Paulo Dybala.
Jedenaście minut po trafieniu Argentyńczyka podwyższył z bliska Leonardo Bonucci, wykorzystując zamieszanie po rzucie rożnym.
21. zwycięstwo w sezonie przypieczętował osiemnaście minut po zmianie stron płaskim strzałem z narożnika pola karnego Portugalczyk Cristiano Ronaldo.
Zespół z Piemontu zachował miano niepokonanego i umocnił się na pozycji lidera tabeli. Drużyna z Lacjum doznała natomiast czternastej porażki w bieżących rozgrywkach i wciąż jest przedostatnia w klasyfikacji.