Kapitalny gol Milika z rzutu wolnego! Polak dał zwycięstwo Napoli w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Vlad 1988 / shutterstock.com
Napoli wygrało na wyjeździe 0:1 z Cagliari w meczu 16. kolejki Serie A. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Arkadiusz Milik.
W wyjściowym składzie Napoli na to spotkanie znaleźli się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.
W pierwszej połowie z boiska wiało nudą i na przerwę zawodnicy zeszli przy wyniku 0:0.
Milik był bliski trafienia w 68. minucie, ale piłka po uderzeniu napastnika trafiła  w poprzeczkę.
Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, sprawę w swoje ręce wziął Milik. Napastnik wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry, gdy kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego i tym samym zapewnił trzy punkty swojej drużynie.
To ósma bramka Polaka w tym sezonie Serie A.
Napoli po trzecim z rzędu zwycięstwie umocniło się na drugim miejscu w tabeli. Do prowadzącego Juventusu traci nadal osiem punktów. Zespół z Sardynii natomiast doznał piątej porażki w sezonie i pozostał na trzynastej lokacie w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz16 Dec 2018 · 19:52